Jak skorzystać z promocji na obozy młodzieżowe Kogis?

Wielu rodziców zaczyna rozglądać się za zorganizowanym wypoczynkiem dla dziecka. Oczywiście największą popularnością cieszą się kolonie i obozy młodzieżowe. To świetna forma spędzania wakacji, zwłaszcza, gdy zdecydujemy się sfinansować dziecku obóz tematyczny, idealnie wpisujący się w jego zainteresowania. Dodatkową motywacją do zarezerwowania miejsca dla pociechy jest trwająca promocja na obozy młodzieżowe Kogis, dzięki której można sporo zaoszczędzić. Ile? Jak skorzystać z takiej promocji? Dlaczego warto? Na wszystkie te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Kiedy ruszają promocje na obozy młodzieżowe Kogis?

Nie ma jednego terminu, w którym Kogis ogłasza swoje promocje, dlatego przede wszystkim warto śledzić stronę i social media tego organizatora. Zwykle najlepsze promocje biuro ogłasza zimą i wiosną, natomiast zdarza się, że są one przedłużane aż do wyczerpania puli dostępnych miejsc.

Z aktualnymi promocjami na obozy młodzieżowe Kogis możesz się zapoznać na stronie internetowej organizatora – https://www.kogis.pl/promocje/.

Ile można zaoszczędzić dzięki promocji na obozy młodzieżowe Kogis?

Skala obniżek jest rzeczywiście godna odnotowania, ponieważ na pewno nie mamy tutaj do czynienia z symbolicznymi rabatami. Kogis proponuje kwotowe obniżenie ceny obozu nawet o kilkaset złotych, co w przypadku tych najpopularniejszych imprez daje nam rabat na poziomie 10-15%.

Taka obniżka to już odczuwalna ulga dla rodziców, którzy mają coraz większe problemy ze zgromadzeniem budżetu wakacyjnego i często wręcz nie mogą sobie pozwolić, by sfinansować dziecku letni wypoczynek. Kilkaset złotych oszczędności stanowi mocny argument przemawiający za tym, aby jednak posłać pociechę na obóz – zwłaszcza, jeśli ma za sobą udany rok nauki.

Rada

Jeśli chcesz sfinansować wyjazd na obóz więcej niż jednego dziecka, to koniecznie zapytaj o dodatkowe rabaty dla rodzeństwa.

Skorzystanie z promocji Kogis jest bardzo łatwe

Aby skorzystać z promocji na obozy młodzieżowe Kogis trzeba zacząć od wejścia na stronę internetową organizatora. Następnie postępujemy zgodnie z poniższymi krokami:

Krok 1: wybierz (najlepiej wspólnie z dzieckiem) odpowiedni obóz młodzieżowy. Możecie przebierać w ofertach Kogis, które są skierowane zarówno do młodych artystów, sportowców, fanów anime i manga, jak i po prostu młodzieży chcącej solidnie naładować baterie przed nowym rokiem szkolnym.

Krok 2: sprawdź, czy dany obóz jest objęty promocją. Jeśli nie, to zawsze możesz zaproponować dziecku inną imprezę w obniżonej cenie – wybór jest naprawdę bardzo duży.

Krok 3: wybierz termin. Warto podkreślić, że obniżone ceny dotyczą konkretnych turnusów – spokojnie, na pewno znajdziesz dogodny termin w lipcu czy w sierpniu.

Krok 4: zarezerwuj miejsce dla dziecka. Po wybraniu obozu w promocyjnej cenie wystarczy już tylko go zarezerwować, co można zrobić w 100% online, bezpośrednio z poziomu strony internetowej Kogis. W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z Kogis telefonicznie lub mailowo.

Kogis to gwarancja udanych wakacji

Kogis jest jednym z najbardziej renomowanych i najlepiej ocenianych organizatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej w Polsce. Biuro od wielu lat zaprasza młodych ludzi do udziału w atrakcyjnych wyjazdach – zarówno nad morzem, nad jeziorem, w górach, jak i na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Kogis to przede wszystkim:

  • Szeroki wybór obozów młodzieżowych, w tym sportowych, tanecznych, artystycznych, otaku, chillout, survivalowych, jeździeckich, żeglarskich i wielu innych;
  • Wykwalifikowana, zaangażowana kadra wychowawców i instruktorów;
  • Wyjazdy z wielu miejscowości w Polsce, nie tylko tych największych, co oszczędza rodzicom i obozowiczom czas na dojazdach na miejsce zbiórki;
  • Wysokiej klasy ośrodki kolonijne, w tym zlokalizowane bezpośrednio przy plaży;
  • Atrakcyjne wycieczki i wyjścia w cenie imprezy;

Wakacje z Kogis to zawsze dobry pomysł, dlatego jeśli rozglądasz się za obozem młodzieżowym w korzystnej cenie, to koniecznie sprawdź ofertę tego renomowanego organizatora, którą znajdziesz na stronie https://www.kogis.pl/.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.